DJ Krush se vrací do Lucerna Music baru

DATE: 19.03.2018

DJ Krush se vrací do Lucerna Music baru

Japonský producent proslulý svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové samply, přijede do Lucerna Music Baru v rámci světového turné k 25. výročí své bohaté kariéry. Svým fanouškům představí nové album Cosmic Yard, které vychází 21. března. Cosmic Yard je nové instrumentální album DJ Krushe vydané u příležitosti 25. výročí. Na albu hostují Toshinori Kondo, Shuzan Morita, Yukihiro Atsumi, Binkbeats.

DJ Krush se narodil v roce 1962 v Tokiu. Svojí sólovou dýdžejskou dráhu odstartoval v roce 1991 po rozpadu hiphopové party Krush Posse, která platila na konci 80. let za nejlepší hiphopovou skupinu v Japonsku. Hned na začátku kariéry upoutal hlavně tím, že jako první DJ používal gramofony jako živý nástroj a jamoval s muzikanty na četných live sessions. První deska s názvem Krush vyšla v roce 1994 a od té doby vydal nepočítaně nahrávek v Japonsku, Evropě, USA a ostatních zemích. Všechny jeho sólové nahrávky se umístily vysoko v žebříčcích v Japonsku i za hranicemi a jeho šesté desce Zen se dostalo prestižního ocenění Best Electronic Album na AIFM Awards 2002. Kromě producentských a remixerských aktivit se Krush podílel na řadě soundtracků, filmech, seriálech a reklamách.


 

Philip T.B.C. :”Pro me je tohle jedna z mála příležitostí zahrát si autorský set, složený pouze z vlastní produkce a ještě podpořenej hned dvěma skvělýma MCs. Těšíme se moc a věříme, že to bde super!”

Český hudební producent a DJ Philip T.B.C. se loni na jaře vydal do Indie, aby zde nasbíral pestrou paletu zvuků na nové album Indian Beatology a natočil dokumentární sérii o své cestě. Navštívil místní klubovou scénu, domorodý ostrov i zapomenuté vesnice v Himálájích. Syrovost Indie a síla místních náboženstvích jak z dokumentu, tak z alba Indian Beatology úplně srší. Philip T.B.C. přiváží kus Indie do Čech a to doslova, protože kromě LifeSize MC (UK) okoření live vystoupení v LMB i indický MC Ixist. A samozrejme se bude promitat dokument Indian Beatology (made by LABmedia).


Philip T.B.C.


Album: zde

Záznam ze křtu desky v Crossu

Nejsledovanější díl dokumentu:

MC Ixist (India)

LifeSize MC (UK)

DJ KRUSH - | 18. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR
 TORTURED SOUL - | 22. 3. 2018 | 20.00 | FUTURUM MUSIC BAR JAGA JAZZIST - | 15. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.