Novinky

DATE: 02.02.2011

Line up

Hybrid už jsou v Praze a těší se na koncert v Lucerna Music Baru! Začínají hrát od 21:30. Dveře klubu se ale otevřou už ve 20 hodin, o 15 minut později roztočí první desku duo KapSak nebo-li Kaplick, Saku.

DATE: 01.02.2011

Houslistka Hybrid: \"Propojení klasické a moderní hudby mě baví\"

Radana Večtomová hraje na housle od sedmi let. Má zkušenost z mnoha zahraničních stáží, mimo jiné v Japonsku, Finsku, Německu nebo Rakousku. Zítra absolventka řady mistrovských kurzů sólové a komorní hry u význačných houslových pedagogů vystoupí v Lucerna Music Baru s britskou elektronickou skupinou Hybrid na druhé Conference letošního roku.

DATE: 28.01.2011

Dokázali jsme to!

Lepší dárek si Hybrid nemohli přát. Sedm týdnů před koncertem v Praze vstoupili do hitparády Radia 1 a pár dní před příjezdem do Česka v ní singlem Can You Hear Me stále jsou. Pussťte si klip po rozklinutí tohoto článku.

DATE: 26.01.2011

Video: záznam djského vystoupení v Moskvě

Podívejte se na záznam djského setu Hybrid Soundsystém v Moskvě. Mike a Chris v ruském hlavním městě vystoupili bez zpěvačky Charlotte. Do Prahy přijedou příští středu v plné sestavě.

DATE: 18.01.2011

Hybrid se stále drží v hitparádě Radia 1

Fanoušci Hybrid po celém světě Praze závidí, že u nás Velšané vystoupí společně s pražskými filharmoniky. \"Lucky Prague,\" píší na Facebooku. Také Hybrid už se nemůžou dočkat. Pojďme jim udělat další radost a udržme je ještě dva týdny v hitparádě Rádia 1.

DATE: 04.01.2011

Poslechněte si nový hybrid mix

Koncem roku Hybrid nahráli a dali na web nový mix. Vznikl speciálně pro Transitions Show britského DJe a producenta Johna Digweeda. Tracklist obsahuje jednu skladbu Hybrid a jeden jejich remix, kromě toho tam jsou jména jako Funk D´Void.

DATE: 29.12.2010

Už to můžeme říct!

Snad vám tím vyrazíme dech.) Podařilo se nám domluvit, aby s Hybrid 2. února vystoupil sextet Filharmoniků města Prahy, tedy s tělesem, které se podílelo na nahrávání alba Disappear Here.

DATE: 17.12.2010

Raději o tom nebudeme mluvit

Chystáme pro vás s Mikem z Hybrid velké překvapení. Byla by to taková pecka, že o tom raději zatím nebudeme mluvit, aby se něco nepokazilo. Sledujte tento web, včas se podřekneme))

DATE: 10.12.2010

Hybrid se drží v hitparádě R1

Skladba Can You Heare Me se už třetí týden drží v první desítce hitparády Radia 1. Udržíme ji tam do příjezdu Hybrid v únoru do Prahy? Podívejte se klip.

DATE: 08.12.2010

2. února nikam nejezděte, přiletí Hybrid!

Třikrát hurá, máme potvrzený nový termín koncertu Hybrid. Uskuteční se 2. února na stejném místě, kde se měl konat minulý čtvrtek, tedy v Lucerna Music Baru.

DATE: 08.12.2010

Originální dárek k vánocům - tričko Hybrid

Přemýšlíte o dárku k vánocům? Hybrid nabízejí trička s motivem jejich aktuální desky Disappear Here.

DATE: 06.12.2010

Hybrid bodují v hitparádě Radia 1

Pohled do hitparády Radia 1 je opravdu příjemný. Singl Can You Here Me už se za jediný týden vyšplhal na šesté místo. Posuneme je ještě výš.

DATE: 03.12.2010

Jednáme o náhradním termínu

Náhradní termín na koncert, který byl ve čtvrtek kvůli sněhové kalamitě zrušen, je v jednání a bude oznámen co nejdříve.

DATE: 02.12.2010

Hybrid uvízli v Londýně na letišti

Koncert Hybrid se kvůli sněhové kalamitě v téměř celé Evropě odkládá na příští rok. Producent Mike Truman a zpěvačka Charlotte James měli v 10 ráno přistát na Ruzyni. British Airways jim ale zrušila ranní let a náhradní spoj se už nepodařilo zajistit. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Organizátoři se všem omlouvají, náhradní termín sdělí v nejbližší možné době.

DATE: 01.12.2010

Lístky za 550 korun stále v prodeji!

Dveře Lucerna Music Baru se otevřou ve 20h, krátce na to roztočí DJs Kaplick a Saku první desky. Hybrid se na scéně objeví po 21:30. Po 23. hodině otěže zábavy převezmou Tofu Fighters a Soya Bitches.

DATE: 30.11.2010

Anketa: Koncert Hybrid bude výjimečný hudební zážitek

Anketa mezi významnými osobnostmi české elektronické scény napovídá, že čtvrteční první koncert britského progresivního tělesa Hybrid v Česku bude výjimečná událost. Podle Josefa Sedloně z Radia 1 půjde o jednu z akcí roku, Djs Kaplick a IM se shodují, že to bude velký hudební zážitek. DJ a moderátor Béla En dokonce tvrdí, že „Hybrid jsou dokonalá ukázka toho, že taneční hudba je opravdu hudba a opravdové umění.“

DATE: 29.11.2010

Techno.cz dává Disappear Here 85%

Na serveru Techno.cz vyšla zajímavá recenze nové desky Hybrid - Disappear Here před jejich koncertem v Praze. \" Jedno je jisté. Jedno z posledních vytoužených jmen na mém \"wanted listu\" si konečně mohu odškrtnout,\" píše redaktor.

DATE: 29.11.2010

Podpořte Hybrid v hitparádě Radia 1

Hybrid jsou už podruhé za posledních pár měsíců v hitparádě pražského Radia 1. Tentokrát v přehlídce najdete skladbu Can You Hear Me z aktuální alba Dissapear Here.

DATE: 29.11.2010

Nalaďte se na koncert Hybrid videem z Glastonbury

Živé koncerty Hybrid jsou fascinujícím hudebním zážitkem. Podívejte se, jak to rozbalili letos na festivalu Glastonbury. Ve čtvrtek se na podobnou jízdu může těšit Lucerna Music Bar.

DATE: 26.11.2010

Hybrid: Vyprávíme příběhy bez ohledu na žánr

Skupina Hybrid z Velké Británie, která ve čtvrtek 2. prosince poprvé vystoupí v Česku, slibuje silný hudební zážitek. „Vydáme ze sebe úplně všechno,“ vzkazují domácím fanouškům. V následujícím rozhovoru prozrazují i plány prorazit mezi filmaři. Hybrid přijíždí do Prahy na další vydání party Conference.

DATE: 24.11.2010

Hybrid reagují na skvělé prodeje Disappear Here

Hybrid v pondělí vydali vytuněnou verzi alba Disappear Here na 2CD. První disk je klasické album, druhé nové nápady na stejné skladby. Hybrid tím reagují na vynikající prodeje desky v UK, USA a Kanadě.

DATE: 23.11.2010

Kupte si lístek na Hybrid on-line

Šetřete čas i kroky a kupte si vstupenku na Hybrid přes internet. Vstupenky za K dostání jsou na stránkách Ticketpro a Ticketportal. Neváhejte, kapacita Lucerna Music Baru je omezená.

DATE: 15.11.2010

Poslechněte si aktuální set Hybrid

Hybrid soundsystém dali na net hodinový set z Austrálie, kde jsou právě na turné. Je to parádní jízda, která dává vzpomenout na jejich vystoupení v Roxy na Breaksome před třemi lety. V prosinci v Lucerna Music  Baru ale vystoupí živě celý Hybrid band. Těšte se!

DATE: 12.11.2010

Vstupenky stále za 550 korun

Dobrá zpráva pro všechny, kdo dosud nemají vstupenku na Hybrid. Prodáváme je stále za 550 korun. Kdo chce být na prvním koncertu Hybrid v Česku a rozvlnět se i na Tofu Fighters a DJské duo Kapsak, ten ať neváhá. Kapacita Lucerna Music Baru je omezená.

DATE: 07.11.2010

S Hybrid Tofu Fighters a Kapsak

Dlouho jsme vybírali, kdo bude poctěn vystoupit na pódium Lucerna Music Baru společně s Hybrid. Přemítali, radili se, obcházeli kluby. Ti nejsprávnější kandidáti nám přitom leželi tak říkajíc přímo pod nosem.

DATE: 04.11.2010

Dáváme do placu lístky zadarmo na Hybrid

Chcete lupen na Hybrid@Conference? Hrajte!

DATE: 26.10.2010

Hybrid mají nový klip a singl

Hybrid na svých stránkách zveřejnili už druhý klip z jejich aktuálního alba Disappear Here, s kterým přijedou v prosinci do Prahy.

DATE: 22.10.2010

Hybrid zazní ve dvou nových filmech

Hybrid bude na podzim plné kino. Do svých snímků je přizval Anthony Hopkins a Tony Scott.

DATE: 18.10.2010

Nejlevnější vstupenky až do 20. října

Vzhledem k posunu termínu vystoupení Hybrid v Praze, měníme i datum, do kdy prodáváme vstupenky za 450 korun. Šanci máte až do 20. října.

DATE: 11.10.2010

Koncert Hybrid se přesouvá na prosinec

Koncert Hybrid, který se měl uskutečnit 18. listopadu v rámci hudebního konceptu Conference, se přesouvá na 2. prosince. První „live“ vystoupení velšského elektronického projektu v Česku se uskuteční v Lucerna Music Baru, kde se měl konat také původně.

DATE: 04.10.2010

Jak koupit nejlevnější vstupenky

Nejvýhodněji koupíte vstupenky na Hybrid přímo v pokladně Lucerna Music Baru ve Vodičkově ulici a v obchodě s filmovými víny adalšími delicatesy Kabinet dr. Caligaryho v Táborské ulici. Neváhejte, první vlna předprodeje za 450 korun končí už za 14 dní.

DATE: 03.10.2010

Poraďte nám, vybíráme předskokana Hybrid

Promluvte do večera s Hybrid s Lucerna Music Baru. Přemýšlíme o předskokanovi a také o djovi, kteří by rozehřáli a dodělali publikum.

DATE: 30.09.2010

Hybrid aktuální desku natáčeli také v Praze

Loni na podzim řídil pražské symfoniky netradiční dirigent. Před věhlasným orchestrem stál londýnský skladatel Andrew Skeet, který zde nahrával smyčcové party pro čtvrtou desku Hybrid Disappear Here.

DATE: 30.09.2010

Koncert Hybrid v Praze na Facebooku

Přátelé sledujte a sdílejte novinky o koncertu Hybrid v Praze na Facebooku. Nejrychleji se touto cestou dozvíte o soutěžích o volné vstupy, CD, o rozhovorech atd.

DATE: 30.09.2010

Lucerna Music Bar se chystá na první koncert Hybrid v Česku

Dokonalí architekti breakbeatu, trance či house music, kteří se odvážili jít za hranice taneční hudby a díky spojení strhujících beatů, emocí a vokálů se silou symfonického orchestru, si vytvořili osobitý zvuk uchvacující posluchače napříč hudebními žánry.

Hybrid live 2011
 WEVAL - | 06. 11. 2023 | 20.00 | ROXY
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.