Hybrid zazní ve dvou nových filmech

DATE: 22.10.2010

Hybrid zazní ve dvou nových filmech

Hybrid bude na podzim plné kino. Do svých snímků je přizval Anthony Hopkins a Tony Scott.

Až půjdete do kina a uvidíte upoutávku na nový film s Anthony Hopkins nazvaný The Rite, nejspíš vám bude povědomá hudba v traileru. Aby také ne, slavného herce uchvátila skladba The Emire, úvodní pecka aktuální desky Hybrid - Disappear Here.

Dvojice britských muzikántů se prosadila i do dalšího snímku, tentokrát Tonyho Scotta a Denziela Washingtona. Pro jejich nový film Nezastavitelný o nebezpečném vlaku plném chemikálií Hybrid hudbu nejen skládali, ale také ladili autentický zvuk vlaku a lámání a tavení kovů. S Hollywoodem Velšané spolupracovali na dálku. "Náš internetový provider z toho objemu dat neměl radost," smějí se Hybrid.

Snímek Tonyho Scotta bude celosvětovou premiéru jen týden před koncertem Hybrid v Praze. Producenti Chris Healings a Mike Truman se zpěvačkou Charlotte James vystoupí v pražském Lucerna Music Baru ve čtvrtek 2. prosince. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro a Ticketportal. Nejlevnější lístky koupíte přímo v pokladně Lucerna Music Baru nebo nuselském lahůdkářství Kabinet Dr. Caligariho.

Hybrid live 2011
 WEVAL - | 06. 11. 2023 | 20.00 | ROXY
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.