Novinky

DATE: 13.10.2013

Musicserver: Jaga Jazzist kontra Pražská filharmonie přivezli nejlepší jazzový koncert roku

Díky vám všem, kteří ve čtvrtek 3. 10. přišli do velké Lucerna na koncert Jaga Jazzist s pražskými filharmoniky. Podle ovací na závěr a recenzí jste si jazzový svátek užili, z toho máme velkou radost. Podívejte se na vybrané fotogalerie.

DATE: 03.10.2013

Jaga Jazzist s filharmoniky už dnes večer

Podívejte se na fotky ze středeční zkoušky Jaga Jazzist s pražskými filharmoniky ve studiu Smečky. Dneš večer to nu-jazzoví Vikingové rozbalí na ostro ve velké Lucerně. Vstupenky jsou stále v prodeji. Dveře sálu otevřeme v 19 hodin.

DATE: 02.10.2013

Novinka Jaga Jazzist boduje u recenzentů

Aleš Borovan dal desce Live with Britten Sinfonia 85%, Musicserver.cz 7/10. Novinka Jaga Jazzist má u hudebních publicistů úspěch. Recenze si přečtěte v detailu článku.

DATE: 01.10.2013

Jaga Jazzist: S orchestrem máme mnohem větší dynamiku

Zpravodajský portál Aktuálně se telefonicky spojil s Larsem Horntvethem, lídrem Jaga Jazzist, aby probrali jejich čtvrteční koncert v Praze a novou desku Live with Britten Sinfonia. Zajímavé povídání

DATE: 30.09.2013

Jaga Jazzist čeká největší výzva v Česku

Příští rok oslaví norská nu-jazzová skupina Jaga Jazzist ze stáje londýnského vydavatelství Ninja Tune dvacet let na scéně. K výročí si parta kolem sourozenců Horntvethů nadělila hudební lahůdku v podobě alba Live with Britten Sinfonia. Na ní svým fanouškům přinesli nový singl Prungen a orchestrální zpracování reprezentativního výběru ze tří úspěšných alb.

DATE: 25.09.2013

Jaga Jazzist v éteru

Poslechněte si speciály ke koncertu Jaga Jazzist s pražskými filharmoniky v Lucerně. V pátek odvysílá Radio 1 celou desku One Armed Bandit, v neděli se norským nu-jazzovým Vikingům bude věnovat Expres rádio.

DATE: 22.09.2013

Jaga Jazzist vedou hitparádu Radia 1

Díky! Dva týdny před koncertem Jaga Jazzist s pražskými filharmoniky v Lucerně jazzoví Vikingové vedou hitparádu v Radiu 1. Prosíme, podržte je na tomto skvělém místě až do 3. 10., kdy Jaga Jazzist přijedou do Prahy.

DATE: 15.09.2013

Vyhrajte lístek na koncert Jaga Jazzist s filharmoniky

Na několika hudebních webech můžete vyhrát lístek na koncert Jaga Jazzist a pražských filharmoniků. Vyberte si ten nejsympatičtější nebo zkuste štěstí všude.

DATE: 10.09.2013

Aktuálně.cz: Jaga Jazzist umí Wagnera zkřížit s Felou Kutim do filmu

Norská nu-jazzová kapela Jaga Jazzist, která patří k absolutní špičce svého žánru, nabídne v Praze neobvyklý zážitek. Vystoupí v Lucerně se symfonickým orchestrem v rámci turné k albu Live With Britten Sinfonia, které vyšlo letos na jaře.

DATE: 09.09.2013

Jaga Jazzist v Praze dokáží, proč jsou lídry nu-jazzu

Svět jazzu se stále mění a je univerzální. Jazz, jako hudební žánr, který je definován neustálým vývojem, v celé své historii zplodil velké množství kategorií a podžánrů. Nu-jazz je jedním z nich a Jaga Jazzist jsou lídry v tomto žánru. 

DATE: 04.09.2013

Poslechněte si interprety blízké Jaga Jazzist

Portál Youradio.cz nabízí poslechnout si vaše oblíbené kapely a jim blízké. Vyzkoušejte, my jsme si tento nástroj hodně oblíbili.

DATE: 21.08.2013

Jaga Jazzist v hitparádě Radia 1

Podpořte Jaga Jazzist v hitparádě Radia 1, hlasujte pro jejich skladbu Oslo Skyline. Aktuálně se norštví jazzoví vikingové drží v první pětce, pojďme je tam udržet do jejich koncertu v Lucerně.

DATE: 05.08.2013

Sledujte Jaga Jazzist na Instragramu

Chcete být Jaga Jazzist o něco blíž? Sledujte je na jejich instragram profilu. Dostanete se tak unikátním fotkám přímo od členů kapely a dozvíte se například, že jazzoví vikingové rádi hrají fotbálek.

DATE: 16.07.2013

Poslechněte si tuto skvělou skladbu

Jaga Jazzist zní s orchestrem opravdu impozantně, až máte pocit, že teprve nyní některé skladby jsou dokončené. Například tato verze One-Armed Bandit.

DATE: 03.07.2013

Připojte se k nám na facebooku

Koncert Jaga Jazzist s pražskými filharmoniky najdete také na facebooku, dejte svým přátelům vědět, že se ho zúčastníte. A pokud nám chcete pomoct, sdílejte prosím tuto událost.

DATE: 02.07.2013

Vstupenky už jsou v prodeji

Vstupenky jsou v prodeji od čtvrtka 4. 7. v Lucerně, v Ticketpro a online v síti Ticketpro.cz. 

DATE: 28.06.2013

Jaga Jazzist doprovodí skvělí muzikanti

Hudebníky ze City of Prague Philharmonic Orchestra dobře znáte nejen z Conference, kde doprovodili Hybrid, ale i z mnoha slavných filmů, pro které nahráli soundtrack.

DATE: 28.06.2013

Jaký je váš nejoblíbenější živák?

Ano, ano, víme, co si myslíte. Je to živé album, a kdy bylo naposledy živé album vzrušující? Pamatujte ale na to, že zajímavá opravdu být mohou a věřte nám, když říkáme, že toto opravdu je. Jako moderní Live at Leeds, jako klidné Live Evil, skvělá nová deska Jaga Jazzist je přesně taková; brilantní album svým vlastním neotřelým způsobem.

DATE: 28.06.2013

Jaga Jazzist vystoupí v Lucerně za podpory City of Prague Philharmonic Orchestra

Před několika týdny vydali norští „jazzoví Vikingové“ Jaga Jazzist novou desku Live with Britten Sinfonia. Ve čtvrtek 3. 10. přijedou s tímto repertoárem na Conference do pražské Lucerny na největší koncert v Česku. Devět norských muzikantů doprovodí na pódiu velkého sálu Lucerny City of Prague Philharmonic Orchestra. Dohromady na koncertě vystoupí třicet šest muzikantů s dirigentem.

JAGA JAZZIST WITH CITY OF PRAGUE PHILHARMONIC ORCHESTRA | 3. 10. 2013 | LUCERNA, VELKÝ SÁL
 WEVAL - | 06. 11. 2023 | 20.00 | ROXY
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.