Jaga Jazzist doprovodí skvělí muzikanti

DATE: 28.06.2013

Jaga Jazzist doprovodí skvělí muzikanti

Hudebníky ze City of Prague Philharmonic Orchestra dobře znáte nejen z Conference, kde doprovodili Hybrid, ale i z mnoha slavných filmů, pro které nahráli soundtrack.

Po zrušení orchestru FISYO bylo nutné pokračovat v tradici nahrávání hudby, zejména hudby filmové. Proto vznikl orchestr Filharmonici města Prahy. Vzhledem k náročnosti zahraničních klientů, kteří začali po roce 1990 často jezdit do Prahy, bylo potřeba najít nejlepší hudebníky schopné uspokojit nejrůznější přání klientů.

Vyjímečnost Filharmoniků města Prahy spočívá v široké možnosti výběru hudebníků pro daný  projekt (swing, jazz, filmová hudba, sbor, koncerty).

Do City of Prague Philharmonic Orchestra jsou hudebníci vybíráni pro každý jednotlivý projekt při zachování základního jádra orchestru a za jednotné ceny za hudebníka bez rozdílu nástrojového obsazení. Proto je toto těleso schopno uspokojit spoustu významných klientů, např. Davida Lynche, Elmera Bernsteina, Romana Polanskiho atd. Orchestr má stálé členy, kteří jsou podle potřeby klientů doplňovány hudebníků z řad předních českých orchestrů až do maximálního počtu cca 90 členů.

JAGA JAZZIST WITH CITY OF PRAGUE PHILHARMONIC ORCHESTRA | 3. 10. 2013 | LUCERNA, VELKÝ SÁL
 WEVAL - | 06. 11. 2023 | 20.00 | ROXY
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.