SNB prorider Scott Nixon přijede djovat do Prahy

DATE: 10.12.2008

SNB prorider Scott Nixon přijede djovat do Prahy

Na předvánočním breakbeatovém mejdanu v kapli Sacre Couer v Praze na Smíchově vystoupí britský snowboardový prorider Scott Nixon, který si vydělává také jako DJ. A to zatraceně žádaný. Spolu s ním v pátek 19. prosince vystoupí Justin Rushmore s projektu Soul Of Man. V bývalé dívčí škole bude hrát osm djs na dvou pódiích.

Scotta Nixona vynesly mezi nejžádanější dje poslední doby dvě kompilace - Fabric back z listopadu 2005, záznam z jeho debutu v londýnském superklubu a CD Itchy Scratchy BreakBeat Mix, které si u něj objednal respektovaný drumandbassový magazín Knowledge.
 Scott se kromě djingu a produkci živí také jako snowboardový prorider. Přestože má britský pas, žije ve Francii v Chamonix nedaleko Mont Blancu. Je to mimořádně šťastný člověk. Podařilo se mu skloubit snowboarding a djing. Přes den diktuje na závodech, večer hraje kámošům na mejdanu, třeba na rezidentní noci v místním podniku Winter Bar Knowledge. Scott si tam jednou měsíčně zve největší současné pecky od Aquasky až po Shimona.
 Díky tomu, že je prorider sponzorovaný VANS, GNU, VON ZIPPER, BONFIRE, THTC, & INDEPENDENT se dostal na řadu atraktivních míst, spolupracuje například s jedním pákistánským promotérem, který uprostřed Himálají pořádá sedmidenní akci pro světovou snowboardingovou a freeskingovou špičkou.
  Hraje také na mnoha prestižních závodech po celém světě - Burton European Open, Quiksilver fashion shows, Quiksilver Air and Style nebo mistrovství Velké Británie.
  Pozadu se zimními sporty nezůstávají ani Soul of Man loni, jehož půlka – Justin Rushmore Scotta v Praze doprodí. Loni je Scott vytáhl na pět dní do Rakouska, do Mayrhofenu na Skills at Snowbombing. Večer běžel na BBC Radio One živý přenos z tohoto eventu.
  Za gramofony se Scott Nixon pohybuje od roku 1991, je známý radikálním funky breakbeatem. Jeho vynikající mixérské dovednosti ocenilo několik časopisů, v jejichž anketách o nejlepšího světového dje se pravidelně umísťuje na předních místech.
  Scott Nixon je ve stáji Finger Lickin teprve poslední dva roky. Vydává pod svým jménem a také v tandemu Shimon and Nixon.

Party Conference – Anniversary Editon se bude konat 19. prosince v kapli Sacre Couer, Holečkova 31, Praha 5.
DJS: Soul Of Man, Scott Nixon, DJ Czech, Josef Sedloň, Kaplick, Diome, Click Joe, Macio;

ANNIVERSARY EDITION
 TORTURED SOUL - | 22. 3. 2018 | 20.00 | FUTURUM MUSIC BAR DJ KRUSH - | 18. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR JAGA JAZZIST - | 15. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.