Novinky

DATE: 07.04.2013

Tortured Soul se vrátí do Prahy už v pondělí

Už za pár hodin vystoupí newyorské trio Tortured Soul v pražském Lucerna Music Baru. Očekáváme strhující show, která roztancuje publikum od prvních tónů a rytmus ho nepustí až do konce. Vstupenky jsou stále v prodeji.

DATE: 27.03.2013

Tortured Soul: V naší hudbě jsou šílené zážitky z cestování

Newyorští Tortured Soul hrají tak často, že nestačí točit desky. De facto jsou neustále na turné k poslednímu albu  Did You Miss Me, na které už pomalu sedá prach. Jejich show jsou vyhlášené po celém světě, trio elegánů hraje v nejlepších světových klubech a na nejvyhlášenějších festivalech. V pondělí 8. dubna se Tortured Soul zastaví  v Praze a přivezou s sebou i pár nových kousků – třeba singl Dirty.

DATE: 26.03.2013

Tortured Soul jsou v hitparádě Radia 1

Nový singl Tortured Soul je v hitparádě Radia 1. Hlasujte pro skladbu Dirty, najdete ji mezi novinkami.

DATE: 21.03.2013

DJs před a po Tortured Soul?

Na Tortured Soul vás rozžhaví DJ Radek Honc aka Groovyluvah, kterého znáte z pražského Expres rádia, po newyorských muzikantech party dorazí oblíbenec metropolitní houseové scény Lumiere.

DATE: 19.03.2013

Muži v košilích přivezou taneční hudbu „bez elektřiny“

Od vystajlovaného tria Tortured Soul by málokdo čekal, že si na jejich muziku zatančí. Jenže první pohled klame. Když klasicky vzdělaní muzikanti odehrajou několik taktů a bubeník do nich navíc začne zpívat, je tu strhující taneční párty.

DATE: 06.03.2013

Pusťte si klipy Tortured Soul

Trio Tortured Soul to umí pořádně roztočit. Podívejte se na pár klipů, pokud nám nevěříte. 

DATE: 01.03.2013

Vstupenky už jsou v prodeji

Od pátku 1. března jsou vstupenky na Tortured Soul v prodeji v Lucerna Music Baru, předprodejních sítích Eventim.cz, Ticketpro.cz a Ticketportal.cz. Pŕedprodejní sítě je nabízejí také on-line.

DATE: 01.03.2013

Conference přiváží Tortured Soul, budoucnost jazz house

 

Přijďte si poslechnout kapelu, o které slavný britský DJ Gilles Peterson prohlásil: „Slyšel jsem budoucnost jazzové house music.\" Američtí Tortured Soul vystoupí v Lucerna Music Baru na Conference 8. dubna 2013. Kapela z New Yorku, která hraje tak často, že nemá pomalu čas nahrávat alba, patří mezi nejzajímavější úkazy na taneční scéně. Jejich koncerty, na kterých hrají elektronickou hudbu naživo, jsou výjimečným hudebním zážitkem a energií nabitou party.

 

TORTURED SOUL | 8. 4. 2013 | LUCERNA MUSIC BAR
 WEVAL - | 06. 11. 2023 | 20.00 | ROXY
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.