Novinky

DATE: 28.06.2010

ROZHOVOR S BONOBO NA TV ÓČKO

Hudební televize Óčko natáčela na koncertě Bonobo v Lucerna Music Baru. Na rozhovor se Simonem se podívejte v čase 19:30.

DATE: 15.06.2010

DALŠÍ FOTKY Z BONOBO

„Koncert v Lucerna Music Baru byl tak krásný, jak si ho fanoušek může představit.  Bonobo improvizovali, hráli pecky a pro bouřlivý potlesk notně několikrát přidávali,“ reportuje o koncertu fotograf Ondra Sláma.

DATE: 10.06.2010

BYL TO VEČÍREK VE VELKÉM STYLU

„Koncert v Lucerně byl pro Bonobo tím pravým a důstojným zakončením celého turné. Lepší závěr si totiž může přát jen málokterá kapela, píše recenzent serveru Downtempo.cz. A pokračuje: „Už podle ohromného počtu lidí, jež se shromáždili před dvacátou hodinou ve Vodičkově ulici před Lucernou, se dalo usuzovat, že půjde o večírek ve velkém stylu.“ V článku jsou také odkazy na reporty Techno.cz a Poslouchej.net.

DATE: 09.06.2010

FOTKY: PLNÁ LUCERNA APLAUDOVALA BONOBO

Našlapaný Lucerna Music Bar si nadmíru užil koncert londýnského projektu ze stáje Ninja Tune. Bonobo odehárli hodinu a půl dlouhý set složený z aktuálních skladeb z desky Black Sends, ale i známých hitů z předchozích tří alb. První fotoreport najdete po rozkliknutí do plného znění článku.

DATE: 07.06.2010

BONOBO JSOU V PRAZE, UŽ SE TĚŠÍ NA KONCERT

Simon a jeho parta v poledne přistáli na ruzyňském letišti a hned zmizeli v dodávce, která odvezla do hotelu. „Potřebujeme se vyspat,“ hlesli. Na turné jsou totiž Bonobo de facto od vydání aktuální desky Black Sands. Vstupenky jsou stále v prodeji.

DATE: 04.06.2010

NEŘEKL BYCH, ŽE JSEM SLAVNÝ

Simon Green poskytl před pondělním koncertem rozhovor pouze dvěma českým magazínům. Jedním z nich je Reflex, rozhovor najdete v aktuálním čísle, druhý je Metropolis live. Zajímá vás, proč si říká Bonobo? Klikněte pro více.

DATE: 04.06.2010

VYHRÁLI JSTE VOLNÝ VSTUP NA BONOBO?

Vyhlašujeme soutěž o dva lístky na pondělní koncert Bonobo v Lucerna Music Baru. Ptali jsme se, jak se jmenuje zpěvačka, s níž Simon Green natočil album Days To Come?

DATE: 04.06.2010

PŘEDSTAVUJEME BONOBO BAND

Simon Green aka Bonobo s sebou v pondělí do Prahy přiveze dalších šest muzikantů, mezi nimi i zpěvačku Andreyu Triana, s kterou nahrál skladbu Eyesdown. Na koho dalšího se v kapele můžete těsit?

DATE: 01.06.2010

PŘED BONOBO GHONZALES, PO KONCERTU BRADA

Necelý týden před příjezdem Simona Greena aka Bonobo do Prahy se roztahují oblaka nad dramaturgií večera 7. června v Lucerna Music Baru. Dveře klubu otevřeme kolem 20. hodiny.

DATE: 01.06.2010

DŮLEŽITÁ ZPRÁVY PRO NOVINÁŘE

Vážení novináři, pro poskytnutí akreditace na koncert Bonobo je nezbytné zaslat nám váš článek (link na něj, nebo jeho scan). Na jedno médium poskytujeme pouze 1 akreditaci pro píšícího redaktora a 1 pro fotografa.

DATE: 30.05.2010

SOUTĚŽ! VYHRAJ LÍSTEK, JDI NA BOBONO ZADARMO!

Dva šťastlivci půjdou na koncert Bonobo, který se uskuteční v pondělí 7. června v pražském Lucerna Music Baru, zadarmo. Stačí znát správnou odpověď na soutěžní otázku. Není těžká, stačí použít hlavu a google.

DATE: 30.05.2010

MYCKLICKOVA RECENZE BLACK SANDS - 86% PRO BONOBO

Jak to „Ninjové“ dělají, že se obklopují samími šikulami, ptá se redaktor serveru Techno.cz Mycklic v recenzi nové desky Bonobo Black Sands. „Simon Green alias pan Bonobo je na čestném místě a jeho další dílo veledílo,“ píše.

DATE: 26.05.2010

ANKETA

Do koncertu Bonobo v Praze už zbývá jen několik dní. Jak na ten minulý vzpomínají přední osobnosti české elektronické scény? Co soudí o nové desce Simona Greena Black Sands Josef Sedloň, IM Cyber a DJ Ghonzales? „Koncert tehdejšího roku!“ tvrdí poslední jmenovaný. Bonobo v Česku vystoupí 7. června v Lucerna Music Baru v rámci klubové noci Conference. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.

DATE: 26.05.2010

BONOBO – LIVE AT ELYSEE MONTMARTRE

Internetové rádio světoznámého muzikantského workshopu Red Bull Music Academy uvolnilo v rámci On The Floor! edice k poslechu celý koncert Bonobo v pařízském Elysee Montmartre. Koncert je rozdělen na dvě části a je jakýmsi průřezem skladeb z aktuální desky Black Sands i starších počinů. Jak už bývá i živých vystoupení Bonobo zvykem, rozhodně se nebudete nudit – skvělý zvuk, vynikající bubeník (ve druhém tracku ukazuje takové rudimenty, ze kterých mi jde mráz po zádech), velmi propracované smyčce a již tradiční saxofon.

DATE: 18.05.2010

STO PROCENT PRO NOVOU DESKU BONOBO

„Nemohu takřka nic vytknout, jen chválit. Po delším zvážení dávám plný počet,“píše recenzent serveru Downtempo.cz

DATE: 13.05.2010

PŘIPOMEŇTE SI, JAK VYPADÁ KONCERT BONOBO

Britský fenomenální hudebník Simon Green vulgo Bonobo se vydal novou desku Black Sands a vyrazil ji propagovat na světové turné. Po Paříži, Londýně a Istanbulu, se v pondělí 7. června se zastaví také v Praze, konkrétně v Lucerna Music Baru.

DATE: 16.04.2010

BONOBO SE VRACÍ DO PRAHY S NOVOU DESKOU

Vyslanci britské stáje Ninja Tuna už dávno nejsou jen bonbonkem pro hudební fajnšmekry, ale globálními taháky. Ne jinak je tomu i elektronického projektu Bonobo dje a producenta Simona Greena. Kdo zažil jeho poslední koncert v Českuk před třemi lety, nenechá si další zastávku Bonobo v Praze začátkem června ujít. Zvlášť, když k nám přiveze nedávno vydané nové album Black Sands.
Bonobo
 TORTURED SOUL - | 22. 3. 2018 | 20.00 | FUTURUM MUSIC BAR DJ KRUSH - | 18. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR JAGA JAZZIST - | 15. 4. 2018 | 20.00 | LUCERNA MUSIC BAR
© 2003 - 2012 copyright Barometr.net s.r.o.